Cloudová infrastruktura - ITM INTERNET

Přejít na obsah
CLOUDOVÁ INFRASTRUKTURA
Virtuální servery | Office 365 | Microsoft Azure
CLOUDOVÉ SLUŽBY
Pronájem spravovaných virtuálních serverů a komplexní hosting serverové a aplikační infrastruktury v cloudu.
Virtuální servery
Účetnictví v cloudu
Office 365
Microsoft Azure
VIRTUÁLNÍ PRIVÁTNÍ A MANAGED SERVERY
Bezkonkurenční nabídka privátních a managed virtuálních serverů s SSD disky s operačním systémem Windows v prostředí moderního datacentra. Komplexní řešení pro provozování ekonomických systému on-line kdykoliv a kdekoliv.
Základní správa a zálohování v ceně každého managed serveru
Neomezený přenos dat, zdarma 1 IPv4, provoz bez závazků
100% SSD disky, garantovaná RAM paměť

MICROSOFT 365
Microsoft 365 zajišťuje kompletní služby na úrovni kancelářského balíku Microsoft Office pro malé a střední firmy. Bez nutnosti počáteční investice za vybudování serverové infrastruktury nebo za nákup kancelářškých aplikací Vám umožní používat nejmodernější technologie na trhu. V rámci jedné licence má uživatel možnost nainstalovat sadu Microsoft Office až na pět svých zařízení.
Email, kalendáře, týmová práce a komunikace
Desktopové verze aplikací Office pro PC a Mac
Ukládání a sdílení souborů v cloudu

MICROSOFT AZURE
Microsoft Azure představuje komplexní hosting serverové infrastruktury na úrovni jednotlivých strojů včetně zálohování do cloudu. V této službě naleznete široký výběr výpočetního výkonu pro vaše potřeby, jak k trvalému využívaní a nebo jako pokrytí výpočetních špiček. Přináší stovky služeb a funkcionalit, které sami v lokálním prostředí nezprovozníte, nebo za ně zaplatíte obrovské sumy peněz.
Bezpečná cloudová platforma splňující všechny normy a zákonné předpisy
Nízké provozní náklady - platíte jenom za to, co opravdu využijete
Bezplatné zkušební období až na 30 dní
Informace
Nezanedbatelnou výhodou cloudových služeb jsou ekonomické úspory. V první řadě se jedná o vstupní investice, které jsou minimální – není potřeba pořizovat drahé licence za software, lokální výkon serverové infrastruktury může být nižší (případně žádný). Často není potřeba řešit lokální IT systémy.
Serverová infrastruktura se obvykle obnovuje ihned, jak skončí podpora od výrobce. Při využití cloudových služeb se o infrastrukturu nestaráte, takže nemusíte každých 3 až 5 let kupovat a instalovat nové servery a migrovat na ně data ze starých. U vlastní IT infrastruktury se objevuje celá řada dodatečných výdajů. Tu je třeba koupit nový disk, tu je třeba reinstalovat server po neočekávaném pádu, atd. Nic podobného vás u cloudového řešení nepotká.
Jedna z velkých předností řešení služeb v cloudu je, že můžete měnit kapacitu služeb, která je takřka neomezená. Vyhráli jste velkou zakázku a budete potřebovat 100 poštovních schránek pro nové zaměstnance? S cloudovým řešením je máte do 10 minut. S vlastní infrastrukturou je možné, že budete muset jít dokoupit další server, případně nakoupit nové licence pro Váš poštovní server. Propustili jste 50 zaměstnanců? Pak si pronajmete o 50 poštovních schránek méně a okamžitě ušetříte. S vlastní infrastrukturou vám přitom zbyde původní kapacita, která ke vám náhle k ničemu.
© 2020 ITM INTERNET - Všechna práva vyhrazena
Kopírování obsahu bez souhlasu majitele stránek je přísně zakázáno.
ITM INTERNET
Microsoft CSP Partner
Eset Bronze Partner
Dell Authorized Partner
Návrat na obsah