Dodávky hardware a software - ITM INTERNET

Přejít na obsah
DODÁVKY HARDWARE A SOFTWARE
Hardware | Software | Softwarový audit
DODÁVKY HARDWARE A SOFTWARE
V rámci péče o naše klienty v oblasti informačních technologií zajišťujeme dodávky potřebného hardwaru a softwaru. S dodávkou zboží od nás zákazník získává přidanou hodnotu v podobě dovozu zboží  a odborné instalace či konfigurace dle jeho přání.
Hardware
Software
Softwarový audit
HARDWARE
Hardware dodáváme od nejvýznamnějších společností v oblasti IT. Díky tomu se zákazník může spolehnout na prvotřídní podporu a nastandardní záruční podmínky.
Dell
Hewlett Packard
Synology
Draytek
... a další
SOFTWARE
Software dodáváme od nejvýznamnějších společností v oblasti IT. Dle konkrétních požadavků zákazníka zvolíme vhodný způsob licencování pro maximální úsporu nákladů.
Microsoft
Eset
VMware
Veeam
... a další
SOFTWAROVÝ AUDIT
Softwarový audit přináší komplexní přehled o využívaném software v rámci celé firmy. Získáte přehled, jaký software (legální i nelegální) a na jakém počítači je nainstalován, jeho využitelnost či naopak neefektivnost. Softwarový audit zkoumá i možnosti efektivnějšího nákupu software formou multilicencí nebo pronájmu licencí.
Kompletní přehled o používaném software
Legalizace a dorovnání licencí
Prevence před trestním stíháním
Informace
Ve prospěch svých zákazníků využíváme naše partnerství s lídry IT trhu. Ať už potřebujete nový server, počítače či notebooky do kanceláře, firewall, síťové prvky nebo spotřební materiál, s námi máte jistotu kompletního servisu od dodávky zboží přes instalaci až po správu a servis.
© 2021 ITM INTERNET - Všechna práva vyhrazena
Kopírování obsahu bez souhlasu majitele stránek je přísně zakázáno.
ITM INTERNET
Microsoft CSP Partner
Eset Bronze Partner
Dell Authorized Partner
Návrat na obsah