Microsoft Azure - ITM INTERNET

Přejít na obsah
MICROSOFT AZURE

CO JE MICROSOFT AZURE?
Microsoft Azure je neustále se rozšiřující sada služeb cloud computingu, které pomáhají překonávat překážky v podnikání. S Microsoft Azure mají firmy a organizace svobodu při sestavování, správě a nasazování aplikací v rozsáhlé globální síti pomocí oblíbených nástrojů a architektur. To vše s minimální vstupní investicí a s předvídatelnými náklady.
Úspora financí - S Microsoft Azure platíte pouze za čas, kdy jej skutečně využíváte.
Snadná rozšiřitelnost - Potřebujete více výkonu, nové služby nebo funkce? Microsoft Azure se kdykoliv přizpůsobí Vašim potřebám.
Maximální zabezpečení - Zabezpečení dat ve službě Microsoft Azure je hlavní prioritou. To Vám garantuje jediné, vždy tu nejvyšší úroveň bezpečnosti.
Hybridní provoz - Snadná integrace do vašeho stávajícího IT prostředí prostřednictvím největší sítě zabezpečených privátních připojení.
Microsoft Azure
Informace
Cloud computing znamená, že přistupujete k výpočetním službám, jako jsou servery, úložiště, síť a software, přes internet („cloud“) od poskytovatele, jako je Azure. Například místo ukládání osobních dokumentů a fotografií na pevném disku osobního počítače nyní využívá mnoho lidí online uložení. To je cloud computing.

Platformy pro cloud computing, jako je Azure, mají tendenci být levnější a bezpečnější, spolehlivější a flexibilnější než lokální servery. S cloudem přestali věci, jako prostoje kvůli údržbě, krádeže nebo poškození, téměř existovat. V Azure můžete při změně potřeb škálovat své výpočetní a úložné prostředky oběma směry téměř okamžitě. Také obvykle platíte jenom za používané služby, což poskytuje úroveň pohodlí a řízení nákladů, které je téměř nemožné dosáhnout pomocí místní infrastruktury.
© 2020 ITM INTERNET - Všechna práva vyhrazena
Kopírování obsahu bez souhlasu majitele stránek je přísně zakázáno.
ITM INTERNET
Microsoft CSP Partner
Eset Bronze Partner
Dell Authorized Partner
Návrat na obsah