Microsoft Azure - ITM INTERNET

Přejít na obsah
MICROSOFT AZURE
Zabezpečená cloudová řešení připravená na budoucnost

CO JE MICROSOFT AZURE?
Microsoft Azure je neustále se rozšiřující sada služeb cloud computingu, které pomáhají překonávat překážky v podnikání. S Microsoft Azure mají firmy a organizace svobodu při sestavování, správě a nasazování aplikací v rozsáhlé globální síti pomocí oblíbených nástrojů a architektur. To vše s minimální vstupní investicí a s předvídatelnými náklady.
Úspora financí - S Microsoft Azure platíte pouze za čas, kdy jej skutečně využíváte.
Snadná rozšiřitelnost - Potřebujete více výkonu, nové služby nebo funkce? Microsoft Azure se kdykoliv přizpůsobí Vašim potřebám.
Maximální zabezpečení - Zabezpečení dat ve službě Microsoft Azure je hlavní prioritou. To Vám garantuje jediné, vždy tu nejvyšší úroveň bezpečnosti.
Hybridní provoz - Snadná integrace do vašeho stávajícího IT prostředí prostřednictvím největší sítě zabezpečených privátních připojení.
Microsoft Azure
Informace
Cloud computing znamená, že přistupujete k výpočetním službám, jako jsou servery, úložiště, síť a software, přes internet („cloud“) od poskytovatele, jako je Azure. Například místo ukládání osobních dokumentů a fotografií na pevném disku osobního počítače nyní využívá mnoho lidí online uložení. To je cloud computing.
Platformy pro cloud computing, jako je Azure, mají tendenci být levnější a bezpečnější, spolehlivější a flexibilnější než lokální servery. S cloudem přestali věci, jako prostoje kvůli údržbě, krádeže nebo poškození, téměř existovat. V Azure můžete při změně potřeb škálovat své výpočetní a úložné prostředky oběma směry téměř okamžitě. Také obvykle platíte jenom za používané služby, což poskytuje úroveň pohodlí a řízení nákladů, které je téměř nemožné dosáhnout pomocí místní infrastruktury.
© 2021 ITM INTERNET - Všechna práva vyhrazena
Kopírování obsahu bez souhlasu majitele stránek je přísně zakázáno.
ITM INTERNET
Microsoft CSP Partner
Eset Bronze Partner
Dell Authorized Partner
Návrat na obsah