O nás - ITM INTERNET

ÚČETNICTVÍ V ITM CLOUDU    |    MICROSOFT 365    |    ČASTÉ OTÁZKY    |    O NÁS    |    KONTAKT
Přejít na obsah
Poskytujeme skvělá řešení, která Vám umožní spolupracovat snadněji, rychleji a bezpečněji
... kdykoliv a kdekoliv.
Nechte se inspirovat příběhy zákazníků a poznejte, jak jim pomáhají naše cloudové služby
Hodnocení zákazníků
Komlex Trading logo
Jiří Brzobohatý jednatel, Komlex Trading spol. s r.o.

Potřebovali jsme nahradit nevyhovující server na kterém nám běželo účetnictví. Přechod do cloudu nás zbavil investice za nákup nového serveru, ale hlavně jsme získali novou možnost pracovat i mimo kancelář. Tato možnost se později v době covidu ukázala jako zásadní pro naše fungování. Na ITM Cloudu nejvíce oceňuji bezproblémový chod programu.

Klášterní officína logo
Alena Pavlů ekonomka, Klášterní officína s.r.o.

Od přechodu do cloudu jsme si slibovali zrychlení odezvy systému Money S3, rychlejší hardware a možnost přístupu pro více uživatelů zároveň z různých míst. ITM Cloud nám umožnil Home office a zrychlil odezvu systému. Money i s velkými databázemi pracuje rychleji a umožňuje bezproblémový přístup 5 uživatelům současně. Nejvíce se mi na službě Účetnictví v ITM Cloudu líbí individuální přístup při řešení problému a potřeb a možnost FTPS přístupu pro přenos souborů k uložení na lokální PC.

BP2000 logo
Radim Kábele jednatel, BP2000 s.r.o.

Od přechodu do cloudu jsme si slibovali stabilnější, rychlejší a bezpečnější provoz účetního software. ITM Cloud nám vyřešil bezproblémový tisk na tiskárnách připojených klientů. Nyní máme lépe vyřešené GDPR než na vlastním fyzickém serveru umístěném v kanceláři. Není nutné spouštět účetní software vždy jen ze stejného PC, není závislé na operačním systému. Není potřeba aktualizovat účetní program - aktualizace je součástí služby. Na službě Účetnictví v ITM cloudu se mi nejvíce líbí možnost použít jakýkoliv počítač, automatické zálohování dat a jejich zabezpečení.

Kmoto logo
Miroslava Novotná hlavní účetní, Kmoto s.r.o.

Očekávala jsem, že nám přechod do cloudu přinese moderní pojetí serveru - nebudou problémy s připojením, budou stálé aktualizace SW Abra. Než jsme přešli na cloudové řešení, tak byl účetní program uložený na serveru, který už nestíhal a byl zastaralý, tudíž neustálé problémy s připojením více uživatelů. Díky ITM Cloudu je jednoznačně zlepšilo připojení - přihlašování uživatelů, aktualizace programu, zálohy dat. Nejvíce na službě Účetnictví v ITM Cloudu oceňuji mojí bezstarostnost o server, naše požadavky jsou vyřešeny vždy a pohotově - za to děkuji.

LucyTours logo
Lucie Pechačová jednatelka, Lucytours s.r.o.

Chtěla jsem, aby měla přístup do účetnictví i má účetní. Je to dobré řešení a moje očekávání se splnilo. Díky ITM Cloudu je nyní zpracování účetnictví rychlejší. Nejvíce se mi na službě Účetnictví v ITM Cloudu líbí, že v Pohodě může pracovat více uživatelů najednou.

Martin Sazima účetní, OSVČ

Očekávali jsme zjednodušení práce více pracovníků z různých lokalit a jejich bezproblémovou vzdálenou spolupráci. Díky službě Účetnictví v ITM Cloudu přestalo být sdílení dat problémem. Na službě oceňuji nejvíce její bezproblémovost. Vše funguje jak má.

Poznejte cestu k našemu cloudovému srdci
V oblasti informačních technologií nejsme žádní nováčci. S těmi všemi hardvéry a softvéry máme co dočinění již od roku 1993, tedy od časů, kdy ještě Windows na počítačích zdaleka nevypadaly tak jak vypadají dnes a kdy světlo světa spatřila první verze Windows Serveru. Podívejte se s námi na historické milníky, na jejichž konci je náš komfortní ITM Cloud.

1998 | Vzdálená plocha se představuje

Microsoft do serverového operačního systému Windows NT 4 zabudoval zcela novou funkci - vzdálenou plochu. Tento krok zcela mění způsob práce nás jako ajťáků a v následujících letech umožní práci na dálku i běžným uživatelům.

2007 | Citrix oznamuje vzdálenou aplikaci XenApp

Vzdálená plocha je pro nás ajťáky fajn, ale pro uživatele je trošku schizofrenní. Jedna plocha na jejich počítači, druhá na vzdáleném serveru. Toho si je vědoma i společnost Citrix a vytváří XenApp server - řešení pro distribuci vzdálených aplikací. Začínáme budovat první privátní cloudy u našich zákazníků.

2008 | Microsoft reaguje s RemoteApp

Nový Windows Server 2008 obsahuje řešení vzdálené aplikace RemoteApp. Celá technologie však trpí porodními bolestmi a v reálném provozu na Citrix XenApp nestačí.

2009 | Naše nová obchodní značka

Začínáme poskytovat služby v oblasti Informačních Technologií a Marketingu na internetu pod novou obchodní značkou ITM INTERNET.

2011 | První instalace a migrace do Office 365

Microsoft představil novou cloudovou službu Office 365 a my začínáme migrovat první zákazníky na řešení Exchange Online. Profesionální řešení pro online komunikaci je nyní dostupné každému.

2013 | Microsoft RemoteApp podruhé

Ve Windows Server 2012 již technologie vzdálené aplikace RemoteApp dospěla. Po intenzivním testování dostává zelenou a dosud používané řešení Citrix XenApp nahrazujeme právě jí.

2016 | Přichází éra cloud computingu

Spouštíme optimalizovaný ITM Cloud pro ekonomické systémy. V této době začíná u našich zákazníků dosluhovat IT infrastruktura postavená na Windows Serveru 2008, což pro ně znamená vysoké investice do obměny a modernizace. Tentokrát mají na výběr i alternativu - přesun do moderního cloudu.

2019 | Cloud je budoucnost… i pro nás

Od této chvíle se orientujeme už jen na poskytování cloudových služeb.

2023 | Připraveni na nové výzvy

Transformace firmy, vzniká ITM INTERNET s.r.o.

Přejít k nám do ITM Cloudu je jednoduché!


Zadáte poptávku na webu s Vašimi požadavky a my Vás kontaktujeme.


Vybereme vhodný cloudový server, vše nainstalujeme a připravíme.


14 dnů můžete zcela zdarma testovat a poznávat výhody našeho řešení.


Až řeknete "tohle řešení chci", od té doby se o Vás staráme my.
Návrat na obsah