Microsoft 365 - ITM INTERNET

Přejít na obsah
MICROSOFT 365
Produktivní cloud pro práci i osobní použití

CO JE MICROSOFT 365
Komplexní sada nástrojů a cloudových služeb pro moderního zaměstnance, které potřebuje pro komunikaci, práci s dokumenty, sdílení informací, týmovou spolupráci, možnost práce odkudkoliv, z jakéhokoli zařízení se zajištěním vysoké bezpečnosti a ochrany firemních informací.
EXCHANGE ONLINE, PLÁN 1
Bezpečný a spolehlivý e-mail podnikové úrovně s 50 GB poštovní schránkou pro každého uživatele. Uživatelé se mohou připojit z podporované verze Outlooku nebo pomocí webového klienta Outlook s vynikajícím rozhraním v prohlížeči.
Pošta, kontakty, kalendář a úkoly
Špičková ochrana proti malwaru a spamu
Atraktivní cena

Cena předplatného za uživatele měsíčně: 3,40 € bez DPH

MICROSOFT 365 BUSINESS BASIC
Nejvhodnější pro firmy, které potřebují firemní e-mail a další firemní služby na počítačích PC nebo Mac a na mobilních zařízeních. Desktopové verze aplikací Office nejsou součástí.
Pošta, kontakty, kalendář a úkoly, 1 TB úložiště OneDrive
Špičková ochrana proti malwaru a spamu
Týmová práce a komunikace

Cena předplatného za uživatele měsíčně: 4,20 € bez DPH

MICROSOFT 365 APPS PRO FIRMY
Nejvhodnější pro firmy, které potřebují aplikace Office, cloudové úložiště a sdílení souborů na počítači PC, na Macu nebo na mobilním zařízení. Licence umožňuje instalaci až na 5 PC nebo Mac, telefonů a tabletů. Firemní e-mail není součástí.
Aplikace Outlook, Word, Excel, PowerPoint
1 TB úložiště OneDrive
Instalace až na 5 počítačů, tabletů nebo telefonů

Cena předplatného za uživatele měsíčně: 8,80 € bez DPH
MICROSOFT 365 BUSINESS STANDARD
Nejvhodnější pro firmy, které potřebují firemní e-mail, aplikace Office a další firemní služby na počítači PC, na Macu nebo na mobilním zařízení. Licence umožňuje instalaci až na 5 PC nebo Mac, telefonů a tabletů.
Aplikace Outlook, Word, Excel, PowerPoint, týmová práce a komunikace
Pošta, kontakty, kalendář a úkoly, 1 TB úložiště OneDrive
Instalace až na 5 počítačů, tabletů nebo telefonů

Cena předplatného za uživatele měsíčně: 10,50 € bez DPH
Informace
Microsoft 365 je víc než jen Word, Excel, PowerPoint a Outlook. Přináší například e-mailové služby podnikové úrovně, online úložiště a produkty pro týmovou spolupráci, ke kterým budete mít přístup odkudkoliv. Díky řešením, jako je Microsoft Teams, můžete svým týmům nabídnout prostor, kde najdou všechny potřebné zdroje, aby jejich členové mohli spolupracovat produktivněji a zábavněji bez ohledu na to, kde právě jsou. Umožní vám snadno implementovat ovládací prvky pro zabezpečení a ochranu osobních údajů, takže snáze splníte požadavky na dodržování předpisů a vaše firemní data i zařízení budou chráněná před škodlivými útoky. Automatické aktualizace zajistí, že vaši zaměstnanci budou mít vždy k dispozici nejnovější funkce a zabezpečení.
© 2021 ITM INTERNET - Všechna práva vyhrazena
Kopírování obsahu bez souhlasu majitele stránek je přísně zakázáno.
ITM INTERNET
Microsoft CSP Partner
Eset Bronze Partner
Dell Authorized Partner
Návrat na obsah