Pohoda v cloudu - ITM INTERNET

Přejít na obsah
ÚČETNICTVÍ V CLOUDU
Moderní řešení pro on-line provoz ekonomických systémů
KOMFORTNÍ PRÁCE V ÚČETNICTVÍ KDEKOLIV A KDYKOLIV
Účetnictví v cloudu je řešení pro provozování ekonomických systémů Pohoda a Pohoda SQL/E1 nebo personálních a mzdových systémů Pamica a Pamica SQL v prostředí virtuálního serveru s maximální bezpečností, pravidelnou správou, on-line monitoringem a zálohováním. Vaše účetnictví si spustíte kdekoliv a kdykoliv technologií Microsoft RemoteApp ze systémů Windows, macOS, iOS a Android. Spolu s ekonomickým systémem můžete v prostředí virtuálního serveru provozovat i další související programy například pro zpracování daňových přiznání Tax, vedení knihy jízd a cestovních náhrad GLX nebo kompletní sadu aplikací Microsoft Office.
Služba Účetnictví v cloudu je určena především pro živnostníky, malé firmy nebo účetní kanceláře, které nemají vlastní IT infrastrukturu nebo plánují přesunutí zastaralé infrastruktury do prostředí cloudu. Tento moderní způsob řešení provozu aplikací v prostředí virtuálního serveru v cloudu výrazně zvyšuje bezpečnost a také snadněji umožňuje plnit nařízení GDPR, které hlavně u malých firem někdy neumožňuje server uložit tak, aby k němu byl zabezpečený přístup s řízením přístupu do místnosti serverovny.
PODPOROVANÉ EKONOMICKÉ SYSTÉMY   
  Pohoda
  Pohoda SQL/E1
  Pamica
  Pamica SQL
PODPOROVANÉ FIREMNÍ APLIKACE
  Microsoft Office
  LibreOffice
  Tax
  GLX
POUŽÍVÁNÍ VZDÁLENÉ APLIKACE JE SNADNÉ
Podívejte se na video, jak snadné je používání účetního programu Pohoda, která je nainstalována na virtuálním serveru v prostředí cloudu, pomocí technologie vzdálené aplikace Microsoft RemoteApp.
O TECHNOLOGII MICROSOFT REMOTEAPP
Microsoft RemoteApp je řešení virtuální aplikace, které umožňuje uživatelům spouštět aplikace založené na systému Windows bez ohledu na to, jaký operační systém používají. Umožňuje uživatelům spouštět virtuální aplikace ze serveru, které se objeví na jejich počítači, jako by byly nainstalovány lokálně, ale ve skutečnosti běží na vzdáleném serveru. Uživatel je schopen otevírat a ukládat soubory lokálně na svém počítači. Stejně tak je uživatel schopen tisknout na své lokální tiskárně.
JEDNA PRACOVNÍ PLOCHA
Prostředí Vašeho počítače - zástupci dokumentů na ploše, oblíbené aplikace na hlavním panelu, vlastní nabídka Start se všemi aplikacemi nebo aktuálně spuštěné a používané aplikace. To vše máte při práci v účetním programu k dispozici díky technologii Microsoft RemoteApp bez nutnosti přepínání pracovních ploch.  Na rozdíl od běžné používané technologie vzdálené plochy, kdy účetní program spouštíte na pracovní ploše cloudového serveru mimo vaše lokální prostředí, pracujete rychle a komfortně, tak jak jste zvyklí!
jedna pracovní plocha (RemoteApp)
RemoteApp
vs:
dvě pracovní plochy (vzdálená plocha)
RD WEB ACCESS
Microsoft RD Web Access je rozšířením technologie RemoteApp a představuje další způsob přístupu a používání aplikace nainstalované na cloudovém serveru. Umožňuje uživatelům spouštět virtuální aplikace bez jakéhokoliv nastavení lokálního počítače přímo z prostředí internetového prohlížeče. Po přihlášení na webový portál aplikací uživatel uvidí ikony programů, které může přímo z prostředí prohlížeče spustit. Používání je tak velmi podobné používání webového emailového klienta nebo internetového bankovnictví.
RD Web Access
BEZPLATNÉ OTESTOVÁNÍ
Využijte možnost otestování funkčnosti ekonomického systému Pohoda, Pohoda SQL/E1, Pamica nebo Pamica SQL v prostředí virtuálního serveru VMS SSD SW s technologií Microsoft RemoteApp zdarma po dobu 14 dnů.
Máte-li zájem o otestování provozu účetního systému v cloudu, napište nám přes chat nebo pomocí kontaktního formuláře.
Po domluvě lze připravit k otestování i jiné aplikace.
SYSTÉMOVÉ POŽADAVKY
Minimální systémové požadavky na počítač, telefon nebo tablet pro provoz služby Účetnictví v cloudu.
Windows 8.1 nebo 10
macOS 10.14 nebo novější
iOS 13.0 nebo novější
Android 7.0 nebo novější
         
BEZPEČNOST A DOSTUPNOST
Všechny virtuální servery pro službu Účetnictví v cloudu jsou provozovány v moderních datových centrech na území Evropské unie. Tato moderní datacentra splňují všechny normy a zákonné předpisy EU. Více informací o zabezpečení a parametrech datových center naleznete na stránce o GDPR.
Samozřejmostí je šifrovaní všech uživatelských přístupů pomocí SSL certifikátu, kterým zajišťujeme maximální bezpečí vašich dat před případnými útočníky.
U všech virtuálních serverů garantujeme kvalitu a dostupnost v režimu SLA 99,98%.
TECHNICKÁ PODPORA
Součástí virtuálních serverů pro službu Účetnictví v cloudu je on-line monitoring, pravidelná správa operačního systému, aktualizace ekonomického software na nejnovější verzi a automatické noční zálohování s historií 30 dnů.
V případě požadavku Vám zdarma zajistíme převod dat ze stávající lokální instalace účetního programu do nové instalace v cloudovém serveru.

VÝHODY NAŠEHO ŘEŠENÍ A CO DĚLÁME JINAK NEŽ OSTATNÍ
Instalujeme mimořádně rychlé servery s nejlepším poměrem cena/výkon na trhu. Už v základní konfiguraci dostanete 4 vCPU, 8 GB RAM a 200 GB na rychlém SSD disku
Naše servery splňují doporučené požadavky výrobců účetních programů. Pozor na levné hostingy, které mnohdy nesplňují ani minimální požadavky na operační systém nebo účetní program a raději specifikaci serverů neuvádí. Víte, že minimální požadavky pro provoz Pohoda jsou 2 jádra CPU a 4 GB RAM paměti a pro Pohoda SQL dokonce 4 jádra CPU a 8 GB RAM paměti?
Používáme moderní technologii vzdáleného přístupu Microsoft RemoteApp a vy tak provozujete své aplikace stejně, jako by byly nainstalovány na vašem počítači
K vašemu účetnímu programu a dalším aplikacím můžete přistupovat i přes libovolný internetový prohlížeč například Internet Explorer, Edge, Chrome, Firefox nebo Opera
Bezpečnost je u nás na prvním místě. Přístup k serveru zajišťujeme šifrovaným HTTPS tunelem, který poskytuje vyšší stupeň zabezpečení než běžný RDP přístup
Vaše data jsou v bezpečí moderního datového centra, denně je automaticky zálohujeme na souborové i aplikační úrovni a jednu kopii ukládáme do jiné geografické lokality. V případě požadavku jsme schopni rovněž zajistit automatické zálohování dat do vašeho lokálního úložiště. Kdykoliv se můžete k Vašim zálohám pohodlně připojit a díky zabezpečenému protokolu je rychle a bezpečně uložit na svůj počítač
U nás máte možnost individuální konfigurace, instalaci dalších aplikací podle vašich požadavků nebo instalaci více různých účetních systému v rámci jednoho serveru
Máme přehledné financování bez skrytých poplatků. Platíte základní cenu za server podle jeho konfigurace a za přístupové licence pro každého uživatele. Počet instalovaných účetních programů nebo dalších nainstalovaných aplikací na celkové ceně nic nemění
DOPORUČENÉ KONFIGURACE A CENY SERVERŮ
VMS SSD SW
Doporučeno
Pohoda MDB do 5 uživatelů
Pohoda SQL/E1 do 1 uživatele
Komponenty
Procesor: 4 vCPU Intel Xeon®
Paměť: 8 GB (garantováno)
Pevný disk: 200 GB SSD
Síť
200 Mbit/s
Neomezený síťový provoz
Anti-DDoS ochrana
SSL certifikát
Služby
On-line monitoring
Správa operačního systému
Aktualizace účetního programu
Zálohování dat (10 GB / 30 dní)
Přístup
RD Web Access
FTPS IP Restrictions

1 399 Kč   799 Kč*
VMS SSD MW
Doporučeno
Pohoda MDB do 10 uživatelů
Pohoda SQL/E1 do 10 uživatelů
Komponenty
Procesor: 6 vCPU Intel Xeon®
Paměť: 16 GB (garantováno)
Pevný disk: 400 GB SSD
Síť
400 Mbit/s
Neomezený síťový provoz
Anti-DDoS ochrana
SSL certifikát
Služby
On-line monitoring
Správa operačního systému
Aktualizace účetního programu
Zálohování dat (10 GB / 30 dní)
Přístup
RD Web Access
FTPS IP Restrictions

1 799 Kč  1 199 Kč*
VMS SSD LW
Doporučeno
Pohoda MDB do 15 uživatelů
Pohoda SQL/E1 do 15 uživatelů
Komponenty
Procesor: 8 vCPU Intel Xeon®
Paměť: 30 GB (garantováno)
Pevný disk: 800 GB SSD
Síť
600 Mbit/s
Neomezený síťový provoz
Anti-DDoS ochrana
SSL certifikát
Služby
On-line monitoring
Správa operačního systému
Aktualizace účetního programu
Zálohování dat (10 GB / 30 dní)
Přístup
RD Web Access
FTPS IP Restrictions

2 599 Kč  1 799 Kč*
VMS SSD XLW
Doporučeno
Pohoda MDB nad 15 uživatelů
Pohoda SQL/E1 nad 15 uživatelů
Komponenty
Procesor: 10 vCPU Intel Xeon®
Paměť: 60 GB (garantováno)
Pevný disk: 1600 GB SSD
Síť
1 Gbit/s
Neomezený síťový provoz
Anti-DDoS ochrana
SSL certifikát
Služby
On-line monitoring
Správa operačního systému
Aktualizace účetního programu
Zálohování dat (10 GB / 30 dní)
Přístup
RD Web Access
FTPS IP Restrictions

3 999 Kč  2 799 Kč*
JEDNORÁZOVÉ PLATBY
Základní instalace a konfigurace serveru
2 500 Kč
0 Kč
VOLITELNÉ SLUŽBY
Přístupová licence RDS CAL
199 Kč / 1 uživatel
DOPLŇKOVÉ SLUŽBY
Zálohovací prostor
v ceně serveru / 10 GB
199 Kč / 100 GB
599 Kč / 500 GB
999 Kč / 1000 GB
1 699 Kč / 2000 GB
* Akční cena se vztahuje pouze na nové objednávky a pouze na prvních šest měsíců provozu. Nevztahuje se na změny konfigurací serverů z předchozích nabídek.
Uvedené ceny jsou bez DPH a udávají cenu za měsíc využívání služby. Součástí není licence pro vlastní účetní systém nebo jiné licencované aplikace.
Informace
Ukázkové porovnání celkových nákladů na vlastnictví (TCO) představuje obvyklou situaci firmy se třemi zaměstnanci, kteří pracují s účetním softwarem. Vychází z reálných zkušeností při správě IT infrastruktury v prostředí našich zákazníků.
Celkové náklady na vlastnictví (TCO) IT infrastruktury za 2 roky při on-premise řešení (IT infrastruktura u zákazníka)
POLOŽKA
JEDNORÁZOVÉ NÁKLADY
PRŮBĚŽNÉ NÁKLADY
Nákup serveru střední třídy se zárukou 5 let
50 000 Kč
0 Kč
Licence Microsoft Windows Server
8 000 Kč
0 Kč
Instalace a konfigurace serveru
12 500 Kč
0 Kč
Zálohování serveru (nákup a konfigurace NAS)
17 000 Kč
0 Kč
Záložní napájení serveru (nákup UPS)
7 000 Kč
0 Kč
Spotřeba elektrické energie
0 Kč
6 000 Kč
Správa serveru, on-line monitoring
0 Kč
19 800 Kč
Celkem
94 500 Kč
25 800 Kč
Celkem za 2 roky
146 100 Kč
Uvedené ceny jsou bez DPH. Průběžné náklady jsou počítány za 1 rok. V příkladu není počítaná licence pro vlastní účetní systém.
Celkové náklady na vlastnictví (TCO) IT infrastruktury za 2 roky při cloudovém řešení (IT infrastruktura v datovém centru)
POLOŽKA
JEDNORÁZOVÉ NÁKLADY
PRŮBĚŽNÉ NÁKLADY
Pronájem virtuálního managed serveru VMS SSD SW
0 Kč
17 000 Kč
Přístupové licence RDS CAL pro 3 uživatele
0 Kč
7 200 Kč
Instalace a konfigurace serveru
0 Kč
0 Kč
Správa serveru, on-line monitoring
0 Kč
0 Kč
Celkem
0 Kč
24 200 Kč
Celkem za 2 roky
48 400 Kč
Uvedené ceny jsou bez DPH. Průběžné náklady jsou počítány za 1 rok. V příkladu není počítaná licence pro vlastní účetní systém.
Za dva roky ušetříte na nákladech 97 700 Kč
NEMÁTE JEŠTĚ ÚČETNÍ PROGRAM?
Dodáme Vám ho spolu se službou Účetnictví v cloudu se slevou 5% ze standardní ceníkové ceny. Sleva platí pro všechny produkty Stormware s.r.o.
POHODA, POHODA SQL/E1
POHODA se postará o vaše účetnictví i daňovou evidenci. Ovládání je snadné a intuitivní, proto se ani začátečník při práci v účetním programu neztratí. Navíc máte dostatečnou volnost v nastavení dalších funkcí a parametrů, takže spolu s vaším podnikáním poroste i vaše POHODA.
 
 
Řešení spolupracující se systémem POHODA
Výrobcem ekonomického systému POHODA je společnost STORMWARE s.r.o.
Zaujalo vás naše řešení? Chcete připravit nabídku na míru?
Neváhejte nás kontaktovat přes chat nebo pomocí kontaktního formuláře.
Máte nějaký dotaz? Podívejte se na stránku Často kladené otázky.
© 2021 ITM INTERNET - Všechna práva vyhrazena
Kopírování obsahu bez souhlasu majitele stránek je přísně zakázáno.
ITM INTERNET
Microsoft CSP Partner
Eset Bronze Partner
Dell Authorized Partner
Návrat na obsah