Pohoda hosting - ITM INTERNET

Přejít na obsah
Optimalizovaný cloud pro ekonomické systémy
Moderní řešení pro online provoz účetních programů technologií vzdálené aplikace Microsoft RemoteApp.

 Mimořádně rychlé servery
Instalujeme servery s nejlepším poměrem cena/výkon v ČR. Již v základní konfiguraci dostanete 4 vCPU, 8 GB RAM a 100 GB na ultrarychlém NVMe disku.
 Kompletní servis v ceně
Online dohled 24/7, správa operačního systému a aktualizace účetního programu. Samozřejmostí je bezplatná migrace vašich stávajících dat na nový server.
 Přehledné financování
Platíte základní cenu za server a za přístupové licence pro každého uživatele v rámci daného měsíce. Bez závazků a skrytých poplatků.
Komfortní práce v účetnictví kdekoliv a kdykoliv
Služba Účetnictví v cloudu je řešení pro provoz ekonomických systémů v prostředí cloudového serveru s maximální bezpečností, kompletní správou, online dohledem a zálohováním. Vaše účetnictví spustíte kdekoliv a kdykoliv pomocí moderní technologie vzdálené aplikace Microsoft RemoteApp.
Spolu s ekonomickým systémem můžete v prostředí cloudového serveru provozovat i další související programy například pro personalistiku, daně, knihu jízd nebo kompletní sadu aplikací Microsoft Office.
Služba Účetnictví v cloudu je ideální řešení na klíč především pro živnostníky, malé a střední firmy nebo účetní kanceláře.
 Bezpečný přístup odkudkoliv
Váš účetní program spustíte z počítače, notebooku, tabletu nebo telefonu a to z operačních systémů Windows, iOS, macOS nebo Android.
     
 V práci, doma nebo třeba na dovolené
Pracujte kdekoliv a kdykoliv je potřeba, klidně i od protinožců z Austrálie. Jediné co potřebujete je stabilní připojení k internetu bez výpadků.
 Bezpečnost dat na prvním místě
Přístup k serveru šifrovaný SSL certifikátem, každodenní zálohování podle pravidla 3-2-1 a možnost vícefaktorového ověřování při spuštění účetního programu.
Podporované ekonomické systémy
 Pohoda
 Pohoda SQL/E1
 Pamica
 Pamica SQL
Podporované firemní aplikace
 MS Office
 LibreOffice
 Tax
 GLX
Používání vzdálené aplikace je snadné
Podívejte se na video, jak snadné je používání účetního programu Pohoda pomocí technologie vzdálené aplikace Microsoft RemoteApp.
Úžasné na této technologii je, že na první pohled nepoznáte rozdíl mezi účetním programem nainstalovaným a spuštěným lokálně ve vašem počítači a mezi účetním programem nainstalovaným a spuštěným z cloudového serveru.
Není hosting jako hosting
Prostředí vašeho počítače - dokumenty na ploše, oblíbené a spuštěné aplikace na hlavním panelu, nabídka Start s vašimi aplikacemi nebo upozornění na nový email či zprávu od kolegy v chatu. To vše máte při práci v účetním programu stále k dispozici díky našemu řešení hostingu pomocí technologie vzdálené aplikace.
Na rozdíl od řešení hostingu pomocí technologie vzdálené plochy, kdy se pro práci v účetním programu připojujete na plochu cloudového serveru mimo vaše lokální prostředí, je vaše účetnictví spuštěno přímo na vaší pracovní ploše a vy tak pracujete rychle, komfortně, ale především tak jako doposud při lokální instalaci.
Vícefaktorové ověřování (MFA)
Komfort a zabezpečení nemusí jít proti sobě. Jednou z vlastností naší služby Účetnictví v cloudu, kterou zákazníci oceňují, je jednoduchost používání. Při nastavení počítače si jednou uloží přihlašovací údaje k přístupu na cloudový server a pak už pro spuštění vzdálené aplikace jen kliknou na ikonu a pracují bez nutnosti opakovaného zadávání hesla.
Pro zvýšení zabezpečení takto lokálně uložených přihlašovacích údajů v počítači nabízíme volitelně vícefaktorové ověřování pomocí mobilního telefonu, které do procesu spuštění vzdálené aplikace přidá požadavek na schválení přístupu v mobilním telefonu. Opět jednoduše bez nutnosti zadávat hesla.

Portál aplikací ve vašem prohlížeči
Portál aplikací Microsoft RD Web Access umožňuje alternativní způsob spouštění vzdálené aplikace. Bez jakéhokoliv nastavení lokálního počítače přímo z prostředí internetového prohlížeče. Ideální řešení pro občasnou práci nebo pro práci z cizího počítače.

Vyzkoušejte náš komfortní cloud zdarma
Využijte možnost nezávazného bezplatného otestování služby Účetnictví v cloudu po dobu 14 dnů a sami se přesvědčte o výhodách našeho řešení o proti běžnému hostingu se vzdálenou plochou.
Máte-li zájem o otestování provozu účetního programu pomocí moderní technologie vzdálené aplikace Microsoft RemoteApp, napište nám přes chat nebo pomocí kontaktního formuláře.
Do 2 dnů vám certifikovaný specialista připraví cloudový server v konfiguraci VMS NVMe SW nebo VMS NVMe MW.


 Rychlé zřízení služby
Vybereme vhodnou konfiguraci serveru, vše nainstalujeme a nastavíme. Váš server bude připraven do 2 pracovních dnů.
 Špičková datová centra
Všechny cloudové servery provozujeme v moderních a bezpečných datových centrech.
 Servery s disky NVMe
Nabízíme konfigurace serverů s pevnými disky typu NVMe Gen 4, které poskytují až 10x vyšší výkon než běžné SSD disky.
 Vysoká spolehlivost
U všech serverů garantujeme kvalitu a dostupnost služby v režimu SLA 99,9%.

Nemáte ještě účetní program?
Dodáme Vám ho spolu se službou Účetnictví v cloudu. S nákupem Pohody od nás můžete získat na službu Účetnictví v cloudu slevu až 100% na první měsíc. Sleva platí pro všechny produkty Stormware s.r.o.
Pohoda, Pohoda SQL/E1
Komplexní systém pro vedení účetních, skladových, majetkových, mzdových a dalších agend a řízení firmy. Díky více variantám s různou kombinací agend a funkcí 100% splní vaše požadavky na ekonomický software.

Řešení spolupracující se systémem POHODA

Výrobcem ekonomického systému POHODA je společnost STORMWARE s.r.o.
Zaujalo Vás naše řešení?
Podívejte se na konfigurace serverů a cenové plány.
Návrat na obsah