Pohoda hosting - ITM INTERNET

Přejít na obsah
Účetnictví v cloudu
Moderní řešení pro on-line provoz ekonomických systémů technologií RemoteApp.
Komfortní práce v účetnictví kdekoliv a kdykoliv
Účetnictví v cloudu je řešení pro provozování ekonomických systémů Pohoda a Pohoda SQL/E1 nebo personálních a mzdových systémů Pamica a Pamica SQL v prostředí virtuálního serveru s maximální bezpečností, pravidelnou správou, on-line monitoringem a zálohováním. Vaše účetnictví si spustíte kdekoliv a kdykoliv technologií Microsoft RemoteApp ze systémů Windows, macOS, iOS a Android. Spolu s ekonomickým systémem můžete v prostředí virtuálního serveru provozovat i další související programy například pro zpracování daňových přiznání Tax, vedení knihy jízd a cestovních náhrad GLX nebo kompletní sadu aplikací Microsoft Office.
Služba Účetnictví v cloudu je určena především pro živnostníky, malé firmy nebo účetní kanceláře, které nemají vlastní IT infrastrukturu nebo plánují přesunutí zastaralé infrastruktury do prostředí cloudu. Tento moderní způsob řešení provozu aplikací v prostředí virtuálního serveru v cloudu výrazně zvyšuje bezpečnost a také snadněji umožňuje plnit nařízení GDPR, které hlavně u malých firem někdy neumožňuje server uložit tak, aby k němu byl zabezpečený přístup s řízením přístupu do místnosti serverovny.
Podporované ekonomické systémy
  Pohoda
  Pohoda SQL/E1
  Pamica
  Pamica SQL
Podporované firemní aplikace
  Microsoft Office
  LibreOffice
  Tax
  GLX
Používání vzdálené aplikace je snadné
Podívejte se na video, jak snadné je používání účetního programu Pohoda, který je nainstalován na virtuálním serveru v prostředí cloudu, pomocí technologie vzdálené aplikace Microsoft RemoteApp.
O technologii Microsoft RemoteApp
Microsoft RemoteApp je řešení virtuální aplikace, které umožňuje uživatelům spouštět aplikace založené na systému Windows bez ohledu na to, jaký operační systém používají. Umožňuje uživatelům spouštět virtuální aplikace ze serveru, které se objeví na jejich počítači, jako by byly nainstalovány lokálně, ale ve skutečnosti běží na vzdáleném serveru. Uživatel je schopen otevírat a ukládat soubory lokálně na svém počítači. Stejně tak je uživatel schopen tisknout na své lokální tiskárně.
Jednotné prostředí pro práci
Prostředí Vašeho počítače - zástupci dokumentů na ploše, oblíbené aplikace na hlavním panelu, vlastní nabídka Start se všemi aplikacemi nebo aktuálně spuštěné a používané aplikace. To vše máte při práci v účetním programu k dispozici díky technologii Microsoft RemoteApp bez nutnosti přepínání pracovních ploch.  Na rozdíl od běžné používané technologie vzdálené plochy, kdy účetní program spouštíte na pracovní ploše cloudového serveru mimo vaše lokální prostředí, pracujete rychle a komfortně, tak jak jste zvyklí!
jedna pracovní plocha (RemoteApp)
RemoteApp
vs.
dvě pracovní plochy (lokální a vzdálená v cloudu)
noimage
RD Web Access
Microsoft RD Web Access je rozšířením technologie RemoteApp a představuje další způsob přístupu a používání aplikace nainstalované na cloudovém serveru. Umožňuje uživatelům spouštět virtuální aplikace bez jakéhokoliv nastavení lokálního počítače přímo z prostředí internetového prohlížeče. Po přihlášení na webový portál aplikací uživatel uvidí ikony programů, které může přímo z prostředí prohlížeče spustit.
RD Web Access
Dvoufaktorové ověřování (2FA)
Komfort a zabezpečení nemusí jít proti sobě. Jednou z vlastností naší služby Účetnictví v cloudu, kterou zákazníci oceňují, je jednoduchost používání. Při nastavení počítače si jednou uloží přihlašovací údaje k přístupu na cloudový server a pak už pro spuštění vzdálené aplikace jen kliknou na ikonu a pracují bez nutnosti opakovaného zadávání hesla.
Pro zvýšení zabezpečení takto lokálně uložených přihlašovacích údajů v počítači nabízíme volitelně dvoufaktorové ověřování pomocí mobilního telefonu, které do procesu spuštění vzdálené aplikace přidá požadavek na schválení přístupu v mobilním telefonu. Opět jednoduše bez nutnosti zadávat hesla.

spuštění aplikace
Vícefaktorové ověřování
schválení přístupu
=
+
Vícefaktorové ověřování
přístup do aplikace
Vícefaktorové ověřování
Bezplatné otestování
Využijte možnost otestování funkčnosti ekonomického systému Pohoda, Pohoda SQL/E1, Pamica nebo Pamica SQL v prostředí virtuálního serveru VMS SSD SW s technologií Microsoft RemoteApp zdarma po dobu 14 dnů.
Máte-li zájem o otestování provozu účetního systému v cloudu, seznámení se s naším komfortním řešením a výhodami o proti klasickémů řešení se vzdálenou plochou, napište nám přes chat nebo pomocí kontaktního formuláře.
Po domluvě lze připravit k otestování i jiné aplikace.
Systémové požadavky
Minimální systémové požadavky na počítač, telefon nebo tablet pro provoz služby Účetnictví v cloudu. Základem je stabilní připojení k internetu bez výpadků a jeden z následujících operačních systémů.
  Windows 8.1 nebo novější
  macOS 10.14 nebo novější
  iOS 13.0 nebo novější
  Android 7.0 nebo novější
         
Bezpečnost a dostupnost
Všechny virtuální servery pro službu Účetnictví v cloudu jsou provozovány v moderních datových centrech na území Evropské unie. Tato moderní datacentra splňují všechny normy a zákonné předpisy EU. Více informací o zabezpečení a parametrech datových center naleznete na stránce o GDPR.
Samozřejmostí je šifrovaní všech uživatelských přístupů pomocí SSL certifikátu, kterým zajišťujeme maximální bezpečí vašich dat před případnými útočníky.
U všech virtuálních serverů garantujeme kvalitu a dostupnost v režimu SLA 99,98%.
Technická podpora
Součástí virtuálních serverů pro službu Účetnictví v cloudu je on-line monitoring, pravidelná správa operačního systému, aktualizace ekonomického software na nejnovější verzi a automatické noční zálohování uživatelských dat s historií 30 dnů.
V případě požadavku Vám zdarma zajistíme převod dat ze stávající lokální instalace účetního programu do nové instalace v cloudovém serveru.

Výhody našeho řešení a co děláme jinak než ostatní
  Instalujeme mimořádně rychlé servery s nejlepším poměrem cena/výkon na trhu. Už v základní konfiguraci dostanete 4 vCPU, 8 GB RAM a 200 GB na rychlém SSD disku.
  Naše servery splňují doporučené požadavky výrobců účetních programů. Pozor na levné hostingy, které mnohdy nesplňují ani minimální požadavky na operační systém nebo účetní program a raději specifikaci serverů neuvádí. Víte, že minimální požadavky pro provoz Pohoda jsou 2 jádra CPU a 4 GB RAM paměti a pro Pohoda SQL dokonce 4 jádra CPU a 8 GB RAM paměti?
  Používáme moderní technologii vzdáleného přístupu Microsoft RemoteApp a vy tak provozujete své aplikace stejně, jako by byly nainstalovány na vašem počítači.
  K vašemu účetnímu programu a dalším aplikacím můžete přistupovat i přes libovolný internetový prohlížeč například Internet Explorer, Edge, Chrome, Firefox nebo Opera.
  Bezpečnost je u nás na prvním místě. Přístup k serveru zajišťujeme šifrovaným HTTPS tunelem, který poskytuje vyšší stupeň zabezpečení než běžný RDP přístup. Uživatelé si navíc mohou tento přístup zabezpečit pomocí dvoufaktorového ověřování.
  Vaše data jsou v bezpečí moderního datového centra, denně je automaticky zálohujeme na souborové i aplikační úrovni a jednu kopii ukládáme do jiné geografické lokality. V případě požadavku jsme schopni rovněž zajistit automatické zálohování dat do vašeho lokálního úložiště. Kdykoliv se můžete k Vašim zálohám pohodlně připojit a díky zabezpečenému protokolu je rychle a bezpečně uložit na svůj počítač.
  U nás máte možnost individuální konfigurace, instalaci dalších aplikací podle vašich požadavků nebo instalaci více různých účetních systému v rámci jednoho serveru.
  Máme přehledné financování bez skrytých poplatků. Platíte základní cenu za server a za přístupové licence pro každého uživatele. Počet nainstalovaných účetních programů nebo dalších aplikací na celkové ceně nic nemění. Ceny kompletně spravovaných virtuálních serverů začínají od 1 399 Kč.
Nemáte ještě účetní program?
Dodáme Vám ho spolu se službou Účetnictví v cloudu. S nákupem Pohody od nás můžete získat na službu Účetnictví v cloudu slevu až 100% na první měsíc. Sleva platí pro všechny produkty Stormware s.r.o.
Pohoda, Pohoda SQL/E1
POHODA se postará o vaše účetnictví i daňovou evidenci. Ovládání je snadné a intuitivní, proto se ani začátečník při práci v účetním programu neztratí. Navíc máte dostatečnou volnost v nastavení dalších funkcí a parametrů, takže spolu s vaším podnikáním poroste i vaše POHODA.
Řešení spolupracující se systémem POHODA

Výrobcem ekonomického systému POHODA je společnost STORMWARE s.r.o.
Zaujalo Vás naše řešení?
Podívejte se na konfigurace serverů a cenové plány.
Návrat na obsah