Přejít na obsah
PPC REKLAMA
Cílená reklama ve vyhledávání a obsahu.
Pay Per Click (česky platba za klik) patří mezi nástroje internetové reklamy. PPC reklama je forma placených odkazů, které se zobrazují spolu s přirozenými výsledky fulltextového hledání na základě klíčových slov, která uživatel zadal do vyhledávače. Hlavní PPC systémy u nás provozuje vyhledávač Google pod názvem Google Ads a vyhledávač Seznam.cz pod názvem Sklik.

Princip PPC spočívá v tom, že za reklamu platíte až ve chvíli, kdy zaúčinkovala. Tedy platíte až ve chvíli, kdy na reklamu někdo kliknul. Oproti klasickým reklamním proužkům (bannerům) nebo jiné plošné reklamě máte tu výhodu, že získáváte přesnou kontrolu nad svými výdaji, tedy že zaplatíte jen tolik prokliků, potažmo návštěvníků, kolik chcete. PPC reklama je velmi dobře měřitelná a plánovatelná.

PPC reklama
Výhody PPC reklamy:


 • platí se pouze za uskutečněný proklik na reklamu, nikoliv za zobrazení
 • velmi dobré cílení díky výběru klíčových slov
 • inzeráty optimalizované pro počítače i mobilní telefony
 • regionální cílení
 • okamžitý start a zastavení reklamy
 • online kontrola nákladů
 • nastavení maximální ceny prokliku, nastavení maximální ceny za den
 • vynikající sledování účinnosti reklamy, možnost měření návratnosti investic
 • zákazník si Vás aktivně hledá sám
V rámci služby "PPC reklama" Vám na základě Vašich požadavků vytvoříme vhodně sestavené PPC kampaně včetně produktových PPC kampaní a následnou správou zajistíme efektivní využití vašich finančních prostředků. Neoptimalizované kampaně nedosahují takových výsledků jako kampaně, o které se pravidelně někdo stará.
V čem se odlišujeme od konkurence?


 • transparentní financování - náš zákazník má možnost přesně sledovat, jak, kam a kolik peněz bylo investováno
 • zřizujeme pro své zákazníky přístupové účty, kde mají možnost sledovat průběh kampaní - nic neskrýváme
 • nenabízíme neprůhledný systém financování typu „tady máte 500 prokliků á 15 Kč“ - snažíme se pro zákazníka získat co nejnižší ceny za proklik v závislosti na požadované pozici umístění
 • nikdy nejdeme do střetu zájmů - v jedné oblasti podnikání máme jen jednoho zákazníka a jen tak svým klientům můžeme garantovat vždy nejlepší pozice ve vyhledávačích - u nás se Vám nestane, že povedeme PPC kampaně deseti firmám co obchodují s elektronikou a všem budeme slibovat, že budou na první pozici
 • důležitý je pro nás individuální přístup k našim klientům, založený na osobním a přátelském vztahu

Mohlo by Vás zajímat
Microsoft: Internet Explorer není prohlížeč, přestaňte ho tak používat!
Bez kontextu nedává tento nadpis asi většině uživatelů žádný smysl. "Internet Explorer je přeci internetový prohlížeč" bude tvrdit většina z nich. Podle Microsoftu ovšem ne. Jde o „řešení pro kompabilitu“, jak ho nazval šéf bezpečnosti společnosti Chris Jackson.
Vytvořil admin - 11/2/2019
WhatsApp Gold - kecálek za všechny peníze.
WhatsApp Gold má být údajně exkluzivní verze oblíbené chatovací aplikace. Nicméně obsahuje malware, přes který se snaží počítačoví piráti ukrást vaše údaje.
Vytvořil admin - 7/1/2019
HAMR není jen stará kovářská dílna, ale i technologie zápisu na pevný disk.
Technologie HAMR společnosti Seagate (MAMR u Western Digital) konečně přichází a díky ní kapacity pevných disků výrazně stoupnou. Do pěti let bychom prý měli být až u 48 TB na jeden pevný disk.
Vytvořil admin - 8/11/2018
Zaujali Vás naše služby v oblasti PPC reklamy?
Kontakt
Služby


 +420 777 160 607
  info@itmi.cz
  Svatý Mikuláš 139, 284 01 Kutná Hora
horizontalní linka
© Copyright ITM Internet 2019
horizontalní linka
Návrat na obsah