Produktové kampaně - ITM INTERNET

Přejít na obsah
PRODUKTOVÉ KAMPANĚ
Seznam Sklik | Google Ads
PRODUKTOVÉ INZERÁTY VE VYHLEDÁVÁNÍ
Produktové kampaně jsou samostatnou podskupinou obecných PPC kampaní ve vyhledávání. Jsou cílené přímo na konkrétní produkty. Produktové kampaně jsou vhodné především pro eshopy nabízející běžně známé nebo snadno dohledatelné zboží. Naopak nejsou vhodné pro eshopy nabízející specifické nebo zakázkové zboží, protože takové zboží velmi pravděpodobně nebude nikdo vyhledávat.

Produktové kampaně se vyznačují velmi relevantními klíčovými slovy (typicky název výrobku), přesným inzerátem (s uvedením ceny, výhody, slevy, rozšířené záruky apod.) a konkrétní cílovou URL, která směřuje vždy na detail produktu v eshopu.Protože klíčová slova, která spouští produktové inzeráty patří mezi tzv. longtailová klíčová slova a jedná se o klíčová slova používaná  v konečné fázi nákupního cyklu uživatele, dosahují tyto produktové kampaně vysokých hodnot poměru cena/výkon. Vzhledem k jejich nízké ceně za proklik, vysokému CTR a nízké konkurenci výrazně zvyšují celkovou návratnost investic do kampaní (ROI).

VÝHODY PRODUKTOVÝCH KAMPANÍ OD NÁS
Používáme vlastní systém pro vytváření produktových kampaní
Zohledníme specifické vlastnosti použité v eshopu, typicky doplňkové informace v označení produktu
Vytváříme texty inzerátů odpovídající každému produktu zvlášť včetně specifických informací (dárky, prodloužená záruka, doprava, skladová dostupnost atd.)
Díky přesným klíčovým slovům a obsahově zajímavým inzerátům dosahujeme vysoké míry prokliku až v desítkách procent

Informace
V rámci služby "Produktové kampaně" Vám na základě Vašich požadavků a podkladů vytvoříme produktové PPC kampaně na míru ve vyhledávačích Seznam.cz a Google. Následnou pravidelnou správou zajistíme aktuálnost kampaní dle stavu eshopu. Na trhu existují placené automatické systémy pro generování produktových kampaní, které pomohou s očištěním klíčových slov a vygenerováním základních inzerátů. Naše produktové kampaně vytváříme vlastními nástroji, které upravujeme pro konkrétní požadavky zákazníků. Díky tomu jsme schopni vytvářet obsahově podrobné a zajímavé inzeráty, kde prezentujeme maximální konkurenční výhodu.
© 2021 ITM INTERNET - Všechna práva vyhrazena
Kopírování obsahu bez souhlasu majitele stránek je přísně zakázáno.
ITM INTERNET
Microsoft CSP Partner
Eset Bronze Partner
Dell Authorized Partner
Návrat na obsah