Reklama na internetu - ITM INTERNET

Přejít na obsah
REKLAMA NA INTERNETU
PPC reklama | Agregátory zboží | Produktové kampaně
INTERNETOVÁ REKLAMA
Internetová reklamaKlasická reklama ať už tištěná, televizní nebo v rádiích je z hlediska cílení na konkrétní skupinu zákazníků velmi neefektivní. Je určena především pro budování vlastní značky a pro podporu image firmy nebo pro propagaci nového výrobku. Je vhodná pro informativní a věcná sdělení. Pro inzerci služeb a produktů má velmi nízkou účinnost, v řádech setin až desetin procent.
Pokud nabízíte například rekonstrukce a zhotovení nových střech v novinách nebo formou letákové kampaně, kromě potenciálních zákazníků oslovujete i ty, kteří právě dostavěli dům, kteří bydlí v nájemním bytu a novou střechu si pořizovat nikdy nebudou, kteří rekonstrukci střechy plánují v horizontu deseti let, kteří o nové střeše sice uvažují, ale chtějí plastovou krytinu zatím co vy dodáváte jen pálené tašky.
Reklama na internetu má o proti klasické reklamě několik velkých výhod. Ve vyhledávání na internetu ji díky PPC systémům můžete přesně zacílit - váš inzerát se zobrazí jen tomu, koho právě zajímá rekonstrukce střechy. Díky tomuto cílení je její účinnost v řádu jednotek až desítek procent. Můžete ji rychle spustit, změnit nebo zastavit - reklamní kampaň se k potenciálním zákazníkům dostane v během několika málo hodin od spuštění. Můžete ji přesně měřit - přesně vidíte, kolikrát se inzerát zobrazil, kolik zákazníků na něj zareagovalo, jak dlouho se pohybovali po vašich stránkách a o co přesně se zajímali, zdali vyplnili objednávku či poptávkový list nebo vaše stránky ihned opustili.
Pro dobrou propagaci vašeho e-shopu poslouží také agregátory zboží neboli srovnávače zboží. Ty přivádí návštěvníky, kteří jsou v poslední fázi nákupu – zboží si již vybrali a ceny porovnali. Zároveň můžete získávat dobrá hodnocení od zákazníků a budovat tak důvěryhodnost vašeho obchodu.
VÝHODY ON-LINE REKLAMY
Široký zásah
Přesná měřitelnost
Náklady pod kontrolou
Přesné cílení na uživatele s relevantním zájmem
Možnost oslovit uživatele, kteří už v minulosti navštívili Vaše stránky
Nižší náklady v porovnání s off-line reklamou

Informace
V internetové reklamě nemusíte investovat do kampaní, které nikoho nezajímají. Investujte jen do těch uživatelů internetu, kteří hledají přesně to, co nabízíte.
© 2021 ITM INTERNET - Všechna práva vyhrazena
Kopírování obsahu bez souhlasu majitele stránek je přísně zakázáno.
ITM INTERNET
Microsoft CSP Partner
Eset Bronze Partner
Dell Authorized Partner
Návrat na obsah