Reklama na internetu - ITM INTERNET

Přejít na obsah
REKLAMA NA INTERNETU
PPC reklama | Agregátory zboží | Produktové kampaně
INTERNETOVÁ REKLAMA
Internetová reklamaKlasická reklama ať už tištěná, televizní nebo v rádiích je z hlediska cílení na konkrétní skupinu zákazníků velmi neefektivní. Je určena především pro budování vlastní značky a pro podporu image firmy nebo pro propagaci nového výrobku. Je vhodná pro informativní a věcná sdělení. Pro inzerci služeb a produktů má velmi nízkou účinnost, v řádech setin až desetin procent.
Pokud nabízíte například rekonstrukce a zhotovení nových střech v novinách nebo formou letákové kampaně, kromě potenciálních zákazníků oslovujete i ty, kteří právě dostavěli dům, kteří bydlí v nájemním bytu a novou střechu si pořizovat nikdy nebudou, kteří rekonstrukci střechy plánují v horizontu deseti let, kteří o nové střeše sice uvažují, ale chtějí plastovou krytinu zatím co vy dodáváte jen pálené tašky.
Reklama na internetu má o proti klasické reklamě několik velkých výhod. Ve vyhledávání na internetu ji díky PPC systémům můžete přesně zacílit - váš inzerát se zobrazí jen tomu, koho právě zajímá rekonstrukce střechy. Díky tomuto cílení je její účinnost v řádu jednotek až desítek procent. Můžete ji rychle spustit, změnit nebo zastavit - reklamní kampaň se k potenciálním zákazníkům dostane v během několika málo hodin od spuštění. Můžete ji přesně měřit - přesně vidíte, kolikrát se inzerát zobrazil, kolik zákazníků na něj zareagovalo, jak dlouho se pohybovali po vašich stránkách a o co přesně se zajímali, zdali vyplnili objednávku či poptávkový list nebo vaše stránky ihned opustili.
Pro dobrou propagaci vašeho e-shopu poslouží také agregátory zboží neboli srovnávače zboží. Ty přivádí návštěvníky, kteří jsou v poslední fázi nákupu – zboží si již vybrali a ceny porovnali. Zároveň můžete získávat dobrá hodnocení od zákazníků a budovat tak důvěryhodnost vašeho obchodu.
VÝHODY ON-LINE REKLAMY
Široký zásah
Přesná měřitelnost
Náklady pod kontrolou
Přesné cílení na uživatele s relevantním zájmem
Možnost oslovit uživatele, kteří už v minulosti navštívili Vaše stránky
Nižší náklady v porovnání s off-line reklamou

Informace
V internetové reklamě nemusíte investovat do kampaní, které nikoho nezajímají. Investujte jen do těch uživatelů internetu, kteří hledají přesně to, co nabízíte.
Zaujali Vás naše služby? Neváhejte nás kontaktovat.
Uvedené údaje slouží pouze pro ke zpětnému kontaktování a nejsou dále shromažďovány.
© 2019 - Všechna práva vyhrazena
Kopírování obsahu bez souhlasu majitele stránek je přísně zakázáno.
ITM INTERNET
Microsoft CSP Partner
Eset Bronze Partner
Dell Authorized Partner
Návrat na obsah