Návrhy a realizace sítí - ITM INTERNET

Přejít na obsah
NÁVRHY A REALIZACE SÍTÍ
Firemní sítě | Bezdrátové sítě | Internetová konektivita
NÁVRHY A REALIZACE SÍTÍ
Připravíme kompletní a optimalizovaný návrh firemní počítačové sítě, která bude přesně odpovídat vašim možnostem a požadavkům. Samotné propojení je realizováno pomocí strukturované kabeláže, optické kabeláže nebo bezdrátovým propojením.
Firemní sítě
Bezdrátové sítě
Internetová konektivita
FIREMNÍ SÍTĚ
Počítačové sítě zajišťují propojení jednotlivých prvků v síti jako jsou servery, počítače, tiskárny nebo telefony. Pro budování počítačových sítí používáme naše spolehlivé partnery a ručíme za úspěšné dokončení a zprovoznění nově budované počítačové sítě.
Návrh počítačové sítě
Audit, proměření a certifikace
On-line správa a dohled
BEZDRÁTOVÉ SÍTĚ
Bezdrátové sítě jsou dnes velmi populární. Svým uživatelům přináší hned několik výhod, především nízké náklady na pokrytí velkých prostorů, osvobození od kabelů a možnost snadno připojit více zařízení.
Instalace bez stavebních úprav
Nižší náklady oproti kabelové síti
Přístup pro přenosná zařízení
INTERNETOVÁ KONEKTIVITA
Doporučíme vhodného poskytovatele internetové konektivity v závislosti na požadovaných službách firemní sítě, převezmeme komunikaci s ním, vybereme vhodný a bezpečný router a zajistíme bezproblémový provoz.
On-line správa a dohled internetové přípojky
Řešení chybového stavu s poskytovatelem
Nastavení zabezpečeného VPN připojení
Informace
Monitoring sítě a dohledové centrum IT infrastruktury zajistí sledování jednotlivých funkčních procesů celé počítačové sítě včetně všech přípojných zařízení. Díky tomuto modernímu nástroji je bezpečnost, prevence a maximální výkonnost systémů bez výpadků, což je pochopitelně to nejžádanější v dnešním IT managementu. Díky on-line monitoringu zjistíme možné problémy dříve než skutečně nastanou.
© 2021 ITM INTERNET - Všechna práva vyhrazena
Kopírování obsahu bez souhlasu majitele stránek je přísně zakázáno.
ITM INTERNET
Microsoft CSP Partner
Eset Bronze Partner
Dell Authorized Partner
Návrat na obsah