Přejít na obsah
SROVNÁVAČE ZBOŽÍ
Nezbytný marketingový kanál pro eshopy.
Srovnávače zboží, někdy nazývány též agregátory zboží, poskytují službu, jejíž pomocí mohou uživatelé vyhledávat informace o nabízeném zboží, jeho cenách a dostupnosti mezi internetovými obchody. U nás se jedná především o tři největší srovnávače a to Heureka.cz, Zboží.cz a Google Nákupy. Pro propagaci zboží ve vyhledávačích Seznam.cz a Google slouží cílené produktové PPC kampaně.

Google nákupy
Výhody inzerce na srovnávačích zboží:


  • srovnávače zboží představují vysokou míru konverze, protože jejich uživatelé se nacházení v poslední fázi nákupního procesu
  • vysoká míra konverze a nízká cena za proklik - nejvýhodnější nástroj z hlediska návratnosti investice (ROI)
  • kladné uživatelské recenze a hodnocení budují důvěryhodnost obchodu
  • na jednom místě můžete předat informace o dostupnosti, dopravě, výdejních místech nebo třeba dárku navíc
  • díky dotazníků získáte zpětnou vazbu od zákazníků
V rámci služby "Srovnávače zboží" zaregistrujeme Váš internetový obchod do největších srovnávačů zboží Heureka.cz, Zboží.cz a Google Nákupy. Zajistíme Vám přesné pokyny pro vytvoření xml feedu tak, aby Vaše produkty byly správně zařazeny a byly snadno dohledatelné v katalogu. Doporučíme možnost registrace do menších srovnávačů, například Hledejceny.cz a pomůžeme Vám získat certifikát "Ověřeno zákazníky".

Mohlo by Vás zajímat
Microsoft: Internet Explorer není prohlížeč, přestaňte ho tak používat!
Bez kontextu nedává tento nadpis asi většině uživatelů žádný smysl. "Internet Explorer je přeci internetový prohlížeč" bude tvrdit většina z nich. Podle Microsoftu ovšem ne. Jde o „řešení pro kompabilitu“, jak ho nazval šéf bezpečnosti společnosti Chris Jackson.
Vytvořil admin - 11/2/2019
WhatsApp Gold - kecálek za všechny peníze.
WhatsApp Gold má být údajně exkluzivní verze oblíbené chatovací aplikace. Nicméně obsahuje malware, přes který se snaží počítačoví piráti ukrást vaše údaje.
Vytvořil admin - 7/1/2019
HAMR není jen stará kovářská dílna, ale i technologie zápisu na pevný disk.
Technologie HAMR společnosti Seagate (MAMR u Western Digital) konečně přichází a díky ní kapacity pevných disků výrazně stoupnou. Do pěti let bychom prý měli být až u 48 TB na jeden pevný disk.
Vytvořil admin - 8/11/2018
Zaujali Vás naše služby?
Kontakt
Služby


 +420 777 160 607
  info@itmi.cz
  Svatý Mikuláš 139, 284 01 Kutná Hora
horizontalní linka
© Copyright ITM Internet 2019
horizontalní linka
Návrat na obsah