Tvorba WWW stránek - ITM INTERNET

Přejít na obsah
TVORBA WWW STRÁNEK
Osobní a firemní weby | Domény a webhosting

NEMÁTE JEŠTĚ VLASTNÍ WWW STRÁNKY?
Vytvoříme vám kvalitní webovou prezentaci, splňující všechny dnešní požadavky na moderní web. Samozřejmostí je SEO optimalizace a registrace do nejvíce navštěvovaných katalogů. Kvalitní internetová prezentace je základním krokem k úspěšné propagaci firmy na internetu. Dalším krokem v propagaci je dát o sobě a svých produktech vědět, být na internetu zkrátka vidět. Neefektivnějším a nejrychleším způsobem je inzerce pomocí PPC reklamy ve vyhledávání a obsahu. Pro eshopy jsou další nezbytné způsoby propagace inzerce produktů ve srovnávacích zboží a ve vyhledávání pomocí produktových kampaní.
ZACHYŤTE NÁSTUP MOBILNÍCH TECHNOLOGIÍ
V dnešní době probíhá většina prvotního hledání na mobilních zařízeních, jako jsou telefony a tablety. Tradiční koncept webové prezentace, která není optimalizovaná pro mobily nebo tablety, je ve většině případů na menších displejích nepřehledná až nepoužitelná. Řešení tohoto problému je responzivní design, který přizpůsobí obsah prezentace zařízení na kterém je zrovna zobrazena.
ŽIJEME VE SVĚTĚ PLNÉM RŮZNÝCH ZAŘÍZENÍ
Cross device
VŠECH INTERAKCÍ S MÉDII PROBÍHÁ NA NĚKOLIKA OBRAZOVKÁCH
INTERNETOVÁ PREZENTACE JAKO SOUČÁSTÍ FIREMNÍ IMAGE
Nepřehledné webové stránky, které navíc nejsou graficky přitažlivé, odradí až 30% návštěvníků. Jejich kvalita spočívá ve splnění několika podmínek. Grafické a kódové zpracování, hodnotný a pravidelně aktualizovaný obsah a intuitivní navigace. Naším úkolem při tvorbě internetových prezentací je aplikování získaných zkušeností tak, aby vedly k vytvoření úspěšné prezentace na internetu.
MÁTE VLASTNÍ WWW STRÁNKY?
Ale nejste spokojeni s návštěvností? Prezentujete neaktuální informace, ale nemáte nikoho, kdo by je opravil? Byla poslední provedená změna na stránkách před více jak dvěma roky? Je čas na redesign neboli rekonstrukci internetových stránek. Zastaralé, nevalidní a neatraktivní stránky předěláme do nové, uživatelsky přívětivé, moderní podoby, splňující současné technické požadavky vyhledávačů.
Informace
V rámci služby vytváření www stránek zaregistrujeme vhodnou doménu a zajistíme webhosting s neomezeným diskovým prostorem a přenosem dat. To znamená, že na web můžete nahrát neomezené množství souborů nebo fotografií aniž by se změnila cena za překročení limitu.
Vaše nové www stránky budou 100% zabezpečené SSL certifikátem Let’s Encrypt. Přenos dat tak bude šifrován a v prohlížeči bude vedle adresy Vašich stránek uveden zelený zámeček, symbolizujcící zabezpečený a důvěryhodný web.
© 2021 ITM INTERNET - Všechna práva vyhrazena
Kopírování obsahu bez souhlasu majitele stránek je přísně zakázáno.
ITM INTERNET
Microsoft CSP Partner
Eset Bronze Partner
Dell Authorized Partner
Návrat na obsah